we care about your immunity refill pack

2 190 Kč
S DPH

PRO POSÍLENÍ IMUNITY A URYCHLENÍ PROCESU UZDRAVENÍ - náhradní balení

Mimořádně koncentrovaný nápoj pro podporu imunity, který napomáhá tělu efektivně budovat obranu proti virům a bakteriím. Usnadňuje proces uzdravení a navrací tělo do rovnováhy.

Počet
Skladem

We Care
wcayip
Obsah balení
28 x 10 g refill pack

Přispívá k normální funkci imunitního systému

Významně pomáhá při procesu uzdravení

Přispívá k obraně těla proti mikrobům, virům a bakteriím

Snižuje únavu a vyčerpání

Napomáhá organismu vrátit se do rovnováhy

Podporuje psychickou kondici

Lidský organismus neustále čelí virům a bakteriím, které mohou na dlouhé dny ovlivnit nejen naše fyzické zdraví, ale i psychické rozpoložení. Proto je zcela zásadní podporovat imunitní systém a budovat přirozenou obranyschopnost těla.  

WeCare About Your IMMUNITY je instantní koncentrovaný nápoj, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Jeho receptura obsahuje ty nejlepší ingredience z certifikovaných zdrojů, navíc v ideálně vstřebatelné formě a v maximálních koncentracích.

Nezastupitelné místo ve složení produktu mají betaglukany, jejichž imunomodulační účinky přispívají k normální funkci imunitního systému a produkci protilátek. Další účinnou látkou je kurkuma, jež pomáhá tělu efektivně budovat obranu proti virům a bakteriím. Nechybí ani cordyceps, jedna z nejsilnějších medicinálních hub, která je ceněná  pro své antivirové, antioxidační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Důležitými složkami jsou také echinacea, u které se náš tým zaměřil na její méně známé účinky - zmírnění psychické nepohody a obraně těla proti mikrobům, virům a bakteriím. Antioxidant rakytník obsahuje vysoký podíl vitamínu C, vitamíny A, D, F, K, železo, mangan, bór, organické kyseliny či třísloviny, jež se podílí na správném fungování imunitního systému. Další surovinou s vysokým obsahem vitamínu C je acerola, která v receptuře WeCare společně se zázvorem funguje jako ochrana horních cest dýchacích.

WeCare About Your IMMUNITY je 100% přírodní produkt, který byl vyvinut s týmem špičkových farmaceutů. Doporučujeme jej užívat pravidelně jako prevenci, ale i nárazově v případě boje s virózou či infekcí. Tehdy zvyšte svůj denní příjem tekutin alespoň na 2 litry, aby se vám efektivně podařilo podpořit působení účinných látek, vitamínů, minerálů a bylinných extraktů. Vychutnejte si to nejlepší z přírody ve spojení s vědou.

Klíčové složky

Ženšen

Jednou z obsažených látek je ženšen, jehož kořen je jedním z nejsilnějších adaptogenů na světě. Jeho účinky mají pozitivní vliv na imunitní systém a napomáhají vrátit organismus do rovnováhy. Kořen ze sibiřské tajgy povzbuzují fyzickou i duševní aktivitu u jedinců, kteří se cítí oslabení, unavení a vyčerpaní. Výrazný vliv má také na psychickou kondici, jelikož chrání organismus před nepříznivými projevy stresu, nervozity a neklidu. Je silným antioxidantem a významně přispívá k obraně těla proti virům a bakteriím.

Kurkuma

Ta nejvýraznější žlutá, kterou si jen můžete představit. Jedná se o kurkumu, jejíž výrazně oranžový kořen zanechává žluté stopy na všem, čeho se dotkne. Své účinky má ale stejně mocné jako schopnost barvit. Kurkuma pomáhá tělu efektivně budovat obranu proti virům a bakteriím a chrání nás před působením volných radikálů v těle.

Betaglukany

Betaglukany jsou silným antioxidantem a mnozí odborníci je považují za jednu z nejúčinnějších ingrediencí, která přispívá k normální funkci imunitního systému a chrání organismus před volnými radikály. Doporučují se užívat nejen při oslabení imunity, ale také při psychické nepohodě, či při přílišnému vystavení obrazovkám.

Cordyceps

Houba cordyceps roste ve vysokých nadmořských výškách horských oblastí Číny, Tibetu, Nepálu a Bhútánu, kde se pro své pozitivní účinky využívá již tisíce let. Cordycepin, jedna z aktivních složek cordycepsu, má množství pozitiv včetně imunologické stimulace a antibakteriálních, antivirových, antioxidačních a protizánětlivých účinků. 

1 sáček denně rozpustit ve 250 ml vody 

Z jednoho balení se připraví 28 dávek. Doporučujeme užívat denně. Tento produkt je ale možné užívat i krátkodobě jako prevenci před onemocněním nebo k odvrácení prvních příznaků nemoci.

Produkt about your IMUNITY se nedoporučuje pro děti, těhotné a kojící. O vhodnosti produktu se poraďte se svým lékařem.