Nakupujte pohodlně od výběru produktů až po jejich doručení. Nabízíme doručení domů i osobní odběr na více jak 2 000 místech po celé ČR. Zboží si můžete objednat také na Slovensko. DOPRAVA ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 2 000 KČ při Doručení kurýrem PPL po ČR

Možnosti dopravy

• Osobní odběr (zdarma) - prodejna dočasně uzavřena!

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v prodejně Biosophy na adrese: Křižíkova 463/113, Praha 8 – Karlín, otevírací doba: Po-Čt 10-17, Pá 10-14 (v odbdobí Covid je aktuální otevírací doba vždy uvedena na instagramu)

Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás informovat prostřednictvím e mailu nebo SMS zprávy.

• Doručení kurýrem PPL po ČR (110 Kč)

Společnost PPL doručí balíček přímo na Vaši adresu druhý den po expedici (od pondělí do soboty). Po převzetí zásilky do rukou PPL obdržíte e-mail, který obsahuje odkaz na sledování pohybu zásilky a možnost přesměrování zásilky na jinou adresu či na provozovnu PPL ParcelShop. Jejich seznam je uveden na https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap. V den rozvozu Vás bude řidič kontaktovat prostřednictvím SMS s informací o času doručení v rozmezí 2 hodin. V případě, že nebudete zastiženi, budete o druhém doručovacím pokusu informováni pomocí SMS. Před druhým doručovacím pokusem je navíc příjemce telefonicky kontaktován řidičem. Balíček na dobírku můžete kurýrovi zaplatit v hotovosti i kartou, v ParcelShopech lze hradit dobírku pouze hotově.

• Doručení kurýrem PPL na Slovensko (249 Kč)

Společnost PPL doručí balíček přímo na Vaši adresu do 2 pracovních dnů po expedici. O průběhu přepravy budete informováni e-mailem a SMS. Platba dobírkou není možná.