Nakupujte pohodlně od výběru produktů až po jejich doručení. Nabízíme doručení domů i osobní odběr na více jak 2 000 místech po celé ČR. Zboží si můžete objednat také na Slovensko.

DOPRAVA ZDARMA V ČR PRO OBJEDNÁVKY NAD 1900 Kč

Možnosti dopravy

• Osobní odběr (zdarma) - prodejna dočasně uzavřena!

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v sídle společnosti Biosophy po předchozí telefonické domluvě na tel.: 603 586 659 na adrese Nad úžlabinou 708/1, 108 00, Praha 10 - Malešice.

• Zásilkovna - 79 Kč 

Vyberte si z tisíců výdejních míst po celé České republice. Zásilku obdržíte do 2 až 3 pracovních dnů (dodací doba se může měnit v závislosti na vytížení skladu). Balíček na vás počká 7 dní, kromě Z-Boxu, kde je balíček uschován po dobu 3 dní. Při převzetí nepotřebujete doklad totožnosti. Stačí se prokázat heslem, které obdržíte v SMS.

• Doručení PPL po ČR - 79Kč - Parcel shop / Doručení  na adresu 119 Kč 

Společnost PPL doručí balíček přímo na Vaši adresu druhý den po expedici (od pondělí do soboty). Po převzetí zásilky do rukou PPL obdržíte e-mail, který obsahuje odkaz na sledování pohybu zásilky a možnost přesměrování zásilky na jinou adresu či na provozovnu PPL ParcelShop. Jejich seznam je uveden na https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap. V den rozvozu Vás bude řidič kontaktovat prostřednictvím SMS s informací o času doručení v rozmezí 2 hodin. V případě, že nebudete zastiženi, budete o druhém doručovacím pokusu informováni pomocí SMS. Před druhým doručovacím pokusem je navíc příjemce telefonicky kontaktován řidičem. Balíček na dobírku můžete kurýrovi zaplatit v hotovosti i kartou, v ParcelShopech lze hradit dobírku pouze hotově.

• Doručení kurýrem PPL na Slovensko - 129 Kč - Parcel shop / Doručení  na adresu 239 Kč

Společnost PPL doručí balíček přímo na Vaši adresu do 2 pracovních dnů po expedici. O průběhu přepravy budete informováni e-mailem a SMS. Platba dobírkou není možná.