Koncept Biosophy Pure Beauty vznikl nejen na základě společenské poptávky po bioproduktech, ale především jako výraz naší dlouholeté idey ,,čisté krásy“.

Biosophy beauty concept store přináší unikátní propojení bio filozofie v oblasti prodeje kosmetiky a kosmetické péče.

Biosophy představuje kamenný a online obchod s organickou kosmetikou a biokosmetické studio. V rámci zákaznického servisu poskytuje Biosophy
beauty concept store služby make-up artisty a kosmetologa pro optimální výběr produktů.

Obchod nabízí kompletní portfolio produktů v péči o pleť, tělo a vlasy. Široce je zastoupena také organická dekorativní kosmetika. V sortimentu najdete značky Ilia Beauty, Juice Beauty, 100% Pure, John Masters Organics, Eco by Sonya, Nobilis Tilia a další.

Krása je pro nás spojena se zdravím a čistotou. Věříme značkám, které komponenty svých beauty produktů získávají z přírodních, čistých, neživočišných zdrojů a netestují na zvířatech.

Pracujeme tzv. "klubovým principem". Ženy se u nás mohou zastavit, osvěžit se a v klidu si nakoupit, konzultovat problémy s pletí či produkty.
U nás se nepospíchá. Při nákupu klientky také oceňují naši zpětnou vazbu na produkty, kterou získáváme z jejich používání při kosmetické praxi.

Jedinečnost konceptu Biosophy spočívá v nabídce kosmetického ošetření produkty, jejichž značky Biosophy zastupuje. To představuje možnost vyzkoušení si produktů před jejich případným nákupem a zároveň možnost pravidelného salonního ošetření pleti produkty, které klientky používají při každodenní domácí péči.