we care about your menopause

1 590 Kč
S DPH

PRO CELKOVÉ ZLEPŠENÍ KOMFORTU V OBDOBÍ MENOPAUZY

Komplex nejúčinnějších přírodních ingrediencí, který se hodí pro zmírnění negativních projevů menopauzy a pro celkové zlepšení komfortu v tomto náročném období.

Počet
Skladem

We Care
WCAYM
Obsah balení
120 tobolek

Pro celkové zlepšení komfortu v období menopauzy

Pro optimální hladinu hormonů

Potlačuje návaly horka a pocení

Bojuje proti podrážděnosti, změnám nálad a úzkostem

Přispívá k normální funkci imunitního systému

Nezpůsobuje váhový přírůstek

100% nehormonální

Život znamená nepřetržitý vývoj a nové životní etapy s sebou zákonitě nesou i nové fyzické a emocionální výzvy. Zcela specifické, nepříjemné a nevítané projevy pak ženám středního věku přináší náročné období menopauzy. 

WeCare about your MENOPAUSE je doplněk stravy s pečlivě komponovanou recepturou, jež se hodí proti negativním projevům menopauzy a celkovému zlepšení osobního komfortu. Synergické složení aktivních látek napomáhá ke zmírnění nepříjemných projevů klimakteria, jakými jsou návaly, pocení, poruchy spánku či emocionální výkyvy. Všechny aktivní ingredience jsou čistě přírodní a byly vybrány s přihlédnutím na jejich maximální účinnost, koncentraci a původ.

Jednou ze základních účinných látek je výtažek z červeného jetele, který je tradičně používán pro svůj vysoký obsah přírodního fytoestrogenu. Díky podobnosti s ženskými hormony ho lze využít při návalech horka, neklidu a emočním podráždění. Pupalka dvouletá zmírňuje nepříjemné pocity způsobené hormonální nerovnováhou. Kořen rebarbory bohatý na vitamin C, vápník, železo, vlákninu a antioxidanty přispívá k normální funkci imunitního systému a příznivě působí na pokožku, vlasy a nehty. Brokolice, třezalka, lékořice a vápník zlepšují osobní komfort během menopauzy. 

We Care about your MENOPAUSE je vysoce kvalitní doplněk stravy vyvinutý předními lékaři a farmaceuty. Je 100% nehormonální a nezpůsobuje váhový přírůstek . Synergie nejúčinnějších látek, které nabízí příroda, ve spojení s inovativními laboratorními postupy vám umožní cítit se znovu komfortně a naplno si užívat všeho, co vám dělá radost. 

Klíčové složky

Červený jetel

Tato rostlina, běžně se vyskytující na českých loukách, má blahodárné účinky. Červený jetel je tradičně používán pro vysoký obsah přírodních fytoestrogenů. Tyto látky podobné ženským hormonům pomáhají ženám lépe zvládat návaly horka, neklid a pocit podráždění. Jetel je také jedním z nejlepších přírodních zdrojů izoflavonů, které se hodí na negativní projevy klimakterických hormonálních změn.

Pupalka dvouletá

Menopauza způsobuje pokles hladin ženských hormonů estrogenu a progesteronu. Jejich deficit způsobuje nepravidelný cyklus a další nežádoucí symptomy, jako jsou návaly horka, noční pocení, poruchy spánku, změny nálad, ztráta libida, přírůstek váhy a mnohé další. Pupalka dvouletá je bylinkou vhodnou ke zmírnění všech těchto obtíží. 

Rebarborové kořeny

Kromě typické kyselé chuti má rebarbora také nevšední účinky. Její kořen obsahuje velké množství vitaminu C a vápníku nezbytných pro imunitu a dobrý stav kůže, kostí i zubů. Železo je klíčové pro správný metabolismus a dostatek životní energie. Vysoký obsah vlákniny podporuje správné trávení. Kořen rebarbory dodává tělu antioxidanty, jako je kyselina askorbová, která podporuje optimální fungování nervového systému.

Výrobek může obsahovat stopy mléka, obilovin obsahující lepek a vajec. 

Doporučené denní dávkování: 4 tobolky. Užívejte mezi jídly buď naráz nebo 2xdenně 2 tobolky, dostatečně zapijte vodou

Balení obsahuje 120 tobolek, jedná se o kůru na 1 měsíc (30 dávek). Doporučujeme užívat denně. Bez pravidelnosti nedosáhnete maximálního účinku. Každý produkt je koncipovaný jako kúra a doporučujeme spotřebovat vždy celé balení. 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakéhokoliv podezření na jaterní onemocnění přerušte užívání přípravku a poraďte se se svým lékařem. Neužívejte nalačno.