we care about your focus

1 690 Kč
S DPH

PRO BYSTRÝ MOZEK A PLNÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Inovativní receptura, která je navržena tak, aby podporovala vaši paměť, mentální koncentraci, a tím vám pomohla dosáhnout optimální kognitivní výkonnosti.

Počet
Skladem

We Care
WCAYF
Obsah balení
120 tobolek

Posiluje kognitivní funkce mozku

Zlepšuje soustředění a rozpoznávání

Podporuje krátkodobou i dlouhodobou paměť

Potlačuje úzkost

Rozpouští "mozkovou mlhu" 

Zvyšuje mentální aktivitu

Tato unikátní receptura vznikla ve spolupráci s předními odborníky a vychází z nejnovějších vědeckých poznatků. Naším cílem bylo vytvořit komplexní řešení pro moderního člověka, který se chce cítit svěže a soustředěně, ať už při práci, studiu nebo při řešení každodenních úkolů.

V dnešní uspěchané době, plné stresu a rušivých elementů, přicházíme s řešením, které vám pomůže získat zpět kontrolu nad vaším myšlením. Tento revoluční doplněk stravy je vytvořen s jediným cílem maximalizovat vaši mentální výkonnost a pomoci vám naplnit svůj potenciál. We Care about your FOCUS účinkuje proti takzvané "mentální mlze", posiluje paměť a mentální koncentraci. Vaše mysl bude ostřejší, schopná rychlého rozpoznávání a zapamatování si detailů, a to vše bez pocitu úzkosti a výkyvů nálad. Oceníte jak zlepšení kognitivních funkcí, tak i zvýšenou duševní pohodu a stabilitu.

Tento doplněk stravy je vyvinut s použitím exkluzivních patentovaných látek jako je Cognizin udržující zdravé mozkové membrány, dále pak Bacowize přispívající k odstranění úzkostí a správnému fungování mozku či Ashwagandha KSM-66 zlepšující paměť a soustředění. Tyto látky mají klinicky podložené účinky, které zajistí toužený efekt.

Dále používáme osvědčené přírodní suroviny, jež se po staletí užívají pro zlepšení paměti, ostražitosti a mentální vitality. Mezi ně patří ženšen, zelený čaj, rozchodnice růžová, gingko biloba, ale také adaptogenní houby a antioxidanty s progresivními vlivy na lidský mozek i celý organismus.

Všechny tyto ingredience jsou pečlivě vybrány a kombinovány tak, aby poskytovaly optimální podporu pro mozek a jeho fungování. Výsledkem je prémiový produkt, který nabízí komplexní řešení pro ty, kteří hledají způsob, jak zlepšit svou mentální výkonnost a soustředění a dosáhnout tak lepších výsledků ve svém osobním i profesionálním životě. 

Klíčové složky

Cognizin®

Patentovaný extrakt obsahující látku citikolin, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle, konkrétně v šedé kůře mozkové. Udržuje zdravé mozkové membrány, pozitivně podporuje zdravé kognitivní (rozpoznávací) funkce mozku a zlepšuje paměť. 

BacowizeTM

Patentovaná látka získávaná z rostliny bacopa. Tento vysoce účinný extrakt je významným mozkovým tonikem a skvělým pomocníkem pro odstranění úzkostí, zlepšuje učení a schopnost vybavovat si informace.Je skvělým pomocníkem pro odstranění úzkostí, zlepšuje učení a volné vybavování informací. Díky svým vysoce adaptogenním a antioxidačním vlastnostem pracuje na celkové harmonii organismu a svými účinky "probouzí" mozkové funkce. 

Ashwagandha KSM-66®

Certifikovaný extrakt byliny hojně využívané v ájurvédské medicíně. Cíleně podporuje fyzickou kondici a posiluje imunitu. Potlačuje úzkostné stavy a kognitivní činnost mozku. Zlepšuje paměť i soustředění.

Patentované látky a jejich klinické studie

Cognizin® je registrovaná ochranná známka společnosti Kyowa Hakko Bio Co., Ltd.

Ashwagandha KSM-66® je registrovaná ochranná známka společnosti Ixoreal Biomed Inc. 

Bacowize je registrovaná ochranná známka společnosti Vita Actives.

Složení viz foto

Doporučené denní dávkování:  4 tobolky, dostatečně zapijte vodou.

Balení obsahuje 120 tobolek, jedná se o kůru na 1 měsíc (30 dávek).Doporučujeme užívat denně. Tento produkt je ale možné užívat i nárazově dle potřeby.

Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Může snižovat srážlivost krve. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí. Po otevření skladujte na suchém místě do 25 °C, pečlivě uzavřené a spotřebujte do 4 měsíců. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným užíváním nebo skladováním.

About your FOCUS se nedoporučuje pro děti, těhotné a kojící. O vhodnosti užívání produktu se poraďte se svým lékařem.