Ilia Oční stíny Liquid Powder Chromatic Eye Tint - Sheen

790 Kč
S DPH

Vysoce pigmentované tekuté oční stíny, které se po zaschnutí mění na lehký metalický pudr. Natírají se jako krém, zasychají jako pudr. Odstín: Měděně bronzová.

Počet
Skladem

OSLPCETS
Obsah balení
3,5 ml

Tyto oční stíny se snadno aplikují a jsou long-wear, takže drží, aniž by se slévaly do linek. Aplikujeme přímo aplikátorem a buď je lze nechat v nanesené vrstvě - pro výrazný metalický look, nebo je lze rozmazat pro jemnější líčení. 99% přírodní složení.

Aqua/Water/Eau, Mica, Silica, Glycerin, Pentylene Glycol, Acacia Senegal Gum, Glyceryl Caprylate, Fructose, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract*, Honokiol, Tin Oxide, Potassium Sorbate, Citric Acid. May Contain/Peut Contenir (±): CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).

*Based on claims and efficacy research, this ingredient is present at an active level, meaning the ingredient is included at or above the percentage necessary to benefit the skin. Percentage necessary to be considered “active” varies based on ingredient and is confirmed by our formulators.

Mohlo by vás také zajímat