Svíčka Onsen, Japanese Bathing Line, vel. M

590 Kč
S DPH

Onsen je pojmenování pro japonské horké prameny, ve kterých probíhají koupelové rituály. Vůně Onsen je postavena na tónech máty ekulyptu a mandarinky. Tato vůně vytvoří luxusní uklidňující atmosféru. Svíčka Onsen je součástí Japanese Bathing Line inspirované japonskými koupelovými rituály. 

Doba hoření: cca 40 hodin

Počet
Skladem

SOJBLVM
Obsah balení
170 ml

Ručně vyráběné svíčky Earl of East London řady Japanese Bathing Line jsou vytvořeny z ne GMO sójového vosku, bavlněných knotů a nejkvalitnějších esenciálních olejů. Speciální bavlněné knoty umožňují čisté hoření a rovnoměrný rozptyl vůně. Svíčky jsou dodávány v designových skleničkách z tmavého skla, které vkusně doplní každý interiér. 

Péče o svíčku a bezpečnostní pokyny:

Svíčka bude déle a lépe hořet, pokud dodržíte následující doporučení. Při prvním zapálení nechte svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se vosk rozpustil po celé ploše. Před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5 cm, což lze udělat jednoduše tak, že spálený knot uštípnete prsty. Nezapalujte svíčku na dobu delší než 4 hodiny. Sklo může být po delším hoření vekmi horké. Nenechávete vypálit svíčku až na dno, přímý kontakt plamene se sklem může způsobit jeho prasknutí. Nenechávejte hořící svíčku v průvanu, v blízkosti hořlavých materiálů a  v dosahu dětí a zvířat.