Svíčka Strand, vel. M

650 Kč
S DPH

Sójová svíčka s vůní inspirovanou Kodaní.

Slané tóny mořských řas spolu s čistou nasládlou vůní březového dřeva, bobkovými listy a kůrou mandarinky spolu tvoří bohatou harmonickou vůni. Přestože je vůně spíše hřejivá, nasládlá, s jemnými tóny koření, v interiéru působí lehce a evokuje severský minimalismus. 

Doba hoření: 40 hod

Počet
Skladem

SS-01
Obsah balení
170 ml

Ručně vyráběné svíčky Earl of East London jsou vytvořeny ze ne geneticky modifikovaného sójového vosku a nejkvalitnějších rostlinných vůní a esenciálních olejů. Ručně vyráběné bavlněné knoty umožňují čisté hoření a rovnoměrný rozptyl vůně. Svíčky jsou dodávány v designových dózách z lékařského skla, které vkusně doplní každý interiér.

Péče o svíčku a bezpečnostní pokyny:

Svíčka bude déle a lépe hořet, pokud dodržíte následující doporučení. Při prvním zapálení nechte svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se vosk rozpustil po celé ploše. Před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5 cm, což lze udělat jednoduše tak, že spálený knot uštípnete prsty. Nezapalujte svíčku na dobu delší než 4 hodiny. Sklo může být po delším hoření vekmi horké. Nenechávete vypálit svíčku až na dno, přímý kontakt plamene se sklem může způsobit jeho prasknutí. Nenechávejte hořící svíčku v průvanu, v blízkosti hořlavých materiálů a  v dosahu dětí a zvířat.