Značky

 • Abel
 • Baiobay
 • BeautySoClean
 • Biosophy
 • Bloom and Blossom
 • Cannor

  Cannor

  Přírodní konopná kosmetika

 • Earl of East London

  Earl of East London

  Značka interiérových svíček Earl of East London byla založena v Londýně v roce 2014. Na začátku všeho byl obchůdek provozovaný ve vyřazeném přepravním kontejneru na trhu v Netil, ve kterém partneři Paul a Niko prodávali vybraný mix nezávislých značek z celého světa. V roce 2015 se rozhodli svůj zájem zaměřit na výrobu vlastních produktů a představili první ručně vyráběné svíčky z ne GMO sójového vosku. Svíčky Earl of East London si brzy získaly pozornost nejen v Londýně, kde je najdete mimo jiné na známé adrese – v Selfridges na Oxford Street. Ručně vyráběné svíčky Earl of East London jsou vytvořeny ze sójového vosku a nejkvalitnějších rostlinných vůní a esenciálních olejů. Bavlněné knoty umožňují čisté hoření a rovnoměrný rozptyl vůně. Svíčky jsou dodávány v designových skleničkách z tmavého lékarenského skla, které vkusně doplní každý interiér.

 • Eco By Sonya
 • Eym Naturals

  Eym Naturals

  100% přírodní sójové svíčky.

 • Fra Lippo Lippie

  Fra Lippo Lippie

  Značka Fra Lippo Lippie s plameňákem v logu vychází z dílny Monique Balmatie Jagroe. Životní krédo této Berlíňanky vyjadřuje radost z tvorby čistě přírodní, veganské a bezlepkové kosmetiky. Monique tak naplňuje své poslání žít a tvořit v souladu s přírodními zákony a v úctě a s láskou ke všem živým bytostem. Své výrobky chce nabízet podobně smýšlejícím lidem. Portfolio produktů zahrnuje multifunkční líčidla na rty a tváře a balzámy na rty. Benefitem výrobků Fra Lippo Lippie je vysoká kvalita, multifunkčnost použití a originální nápadité balení.

 • Girl Smells

  Girl Smells

  Berlínská tělová kosmetika s organickým a vegan složením.

 • hobo + co.

  hobo + co.

  Sójové svíčky. Velká Británie.

 • Ilia Beauty

  Ilia Beauty

  Ilia Beauty je prestižní značka luxusní přírodní dekorativní kosmetiky, která je určena pro všechny ženy, které věří, že být krásná nemusí stát mnoho úsilí. Ráda inspiruje ty, kteří hledají na trhu kosmetiky něco nového a čistého. Produkty ILIA charakterizuje široká řada atraktivních odstínů a vysoký podíl účinných organických ingrediencí. V produktech Ilia Beauty se zhmotňuje pro firmu charakteristický etický a udržitelný přístup. Obsahují až 85% organických složek a nenajdete v nich parabeny, ropné produkty, plniva, umělé konzervanty, lepek ani mléčné složky. Všechny produkty jsou vegetariánské nebo veganské a nejsou testovány na zvířatech. Výrobky jsou baleny do charakteristických luxusních obalů z recyklovaného hliníku.

 • Ink Nurse
 • John Masters Organics

  John Masters Organics

  John Masters Organics nabízí kompletní řadu profesionální vlasové péče zahrnující šampony, kondicionéry, pečující a stylingové přípravky. Nově najdete v sortimentu také produkty pleťové a tělové péče. Všechny produkty jsou vyrobeny bez použití škodlivých chemických látek jako jsou sodium lauryl sulfát, ropa, minerální oleje, chloridy, syntetické vůně a umělá barviva. Použité ingredience nejsou testovány na zvířatech, nejsou geneticky modifikované a většina produktů je veganských. John Masters vytváří organické vlasové přípravky už více než deset let. Na principu bio certifikovaných přírodních ingrediencí vyvinul svou vlastní profesionální řadu z rostlinných másel, esenciálních olejů a čistých bylinných výtažků.

 • Juice Beauty

  Juice Beauty

  Posláním firmy Juice Beauty je vyrábět čistou a zdravou pleťovou péči a dekorativní kosmetiku. Základem produktů je báze z nutričně bohatých organických rostlinných šťáv, která je doplněna o další vysoce účinné ingredience jako jsou vitamín C a kmenové buňky z ovoce, rostlinná kyselina hyaluronová, peptidy, řasy, hroznová jadérka a přírodní esenciální oleje. Podíl složek pocházejících z ekologického zemědělství dosahuje až 98%. Produkty Juice Beauty neobsahují potenciálně škodlivé látky jako jsou parabeny, ropa a její deriváty, SLS, ftaláty, sulfáty, silikony, umělá barviva či aromata. Juice Beauty netestuje na zvířatech, pyšní se certifikátem Leaping Bunny. Všechny výrobky jsou vhodné pro vegany a celiaky. Značka Juice Beauty je oblíbená u celebrit. Kreativní ředitelkou a tváří dekorativní kosmetiky je herečka Gwyneth Paltrow.

 • Likami
 • Moringa caribbean cosmetics

  Moringa caribbean cosmetics

  Přírodní kosmetika obsahující rostlinu moringa pěstovanou přímo na ostrově Svatá Lucie v Karibiku.

 • Nailmatic Kids

  Nailmatic Kids

  Špičkové, a přitom cenově dostupné laky na nehty v módních barvách a s oslnivým leskem, navrhované i vyráběné v Paříži a okolí.

 • Nobilis Tilia

  Nobilis Tilia

  Značka Nobilis Tilia vyrábí českou certifikovanou přírodní a bio kosmetiku. Zakladatel firmy Nobilis Tilia PaeDr. Zbyněk Šedivý vystudoval přírodovědeckou fakultu a fakultu tělesné výchovy a sportu na Universitě Karlově v Praze. Od roku 1990 se profesionálně zabývá léčivými rostlinami, jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. V roce 1994 zakládá značku aromaterapeutické kosmetiky Nobela, později přejmenovanou na Nobilis Tilia. Firma se od samého počátku zabývá výrobou a vývojem kvalitní aromaterapeutické kosmetiky, vyhledáváním poctivých zdrojů 100% přírodních éterických olejů a kvalitních rostlinných olejů, stejně jako dalších bioaktivních látek.

 • Purophi
 • Salt & Stone
 • Sienna Byron Bay

  Sienna Byron Bay

  Australská značka Sienna Byron Bay vyrábí netoxické laky na nehty a produkty nehtové péče. Pojmenování získala díky nejznámější autstralské pláži Byron Bay, kde se celý příběh značky odehrává. Filozofií Sienna Byron Bay je vyrábět produkty nejvyšší kvality s úctou k přírodě a životnímu prostředí.  Všechny produkty Sienna Byron Bay jsou veganské a nejsou testovány na zvířatech. Laky na nehty mají dlouhotrvající netoxické složení. Odlakovač je vyroben ze sóji a 100% obnovitelných zdrojů. Většina ingrediencí používaných v produktech Sienna Byron Bay je lokálního původu. Každé víčko je vyráběno ručně ze dřeva stromu, který byl odstraněn kvůli udržitelnosti a omlazení lesa. Potisk sójovým inkoustem zajišťují lokální firmy, a to na recyklovaný papír. Celý proces výroby produktů se realizuje v Austrálii, aby se v maximální míře snížila karbonová stopa.