MORINGA SEA - TUHÝ ŠAMPON PROTI LUPŮM

349 Kč
S DPH

Tento tuhý šampon zabraňuje tvorbě lupů na vlasové pokožce. Zabraňuje opakovanému tvoření lupů a svědění pokožky. Je připravován ručně z čistě přírodních a organických ingrediencí pro zdraví vaší pokožky a vlasů.

Počet

Obsah balení
50 g

Vlasové mýdlo s krásnou jemnou vůní - přírodní bylinný tuhý šampon s Moringa Caribbean. Unikátní složení produktu spolu s těmi nejkvalitnějšími listy Moringa Caribbean představují dokonalou harmonii výživných složek pro vlasovou pokožku a její celistvost.

Složení (INCI): Sodium cocoyl isethionate, Anthemis nobilis flower water, Sodium lauryl sulfoacetate, Butyrospermum parkii butter, Moringa oleifera leaf extract, Aqua - Glycerin - Hydrolyzed algin - Zinc sulfate, Hydrolyzed rice protein, Panthenol, Cedrus atlantica bark oil, Cymbopogon schoenanthus oil.

Obsah složek přírodního původu: 100 %. Tento produkt neobsahuje žádné konzervanty, ropné deriváty ani syntetické parfémy.

Všechny naše přírodní produkty s obsahem Moringa Caribbean vyživují vlasy a vlasovou pokožku. Listy moringy a další terapeutické složky zanechají vaše vlasy dokonale čisté a vyživené se zářivým leskem a vůní. Za tento účinek odpovídají obsažené květové a bylinkové vody, výtažky z bylin, másla, oleje a aktivní látky . Ošetřující a aromaterapeutickou funkci mají i precizní zvolené esenciální oleje. Šampony a oleje s moringou napomáhají při různých problémech s pokožkou pod vlasy, protože podporují prokrvení, čímž se účinné složky dostávají na potřebná místa. Moringa obsahuje vysokou koncentraci zeatínu s anti-aging efektem pro dlouhodobé udržení mládí a krásy vlasů.

 Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

Tuhý šampon je na více použití podle hustoty a délky vlasů. Navlhčete si vlasy, projeďte si šamponem po hlavě a poté ho vmasírujte do vlasů, vytvořte pěnu a následně opláchněte.

Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě. Ideálně v originál hliníkové dózičce, která je vhodná i na cestování.