STEM CELLULAR vypínací oční maska

330 Kč
S DPH

Oživuje, rozjasňuje a vypíná oční okolí během 10 minut.

Počet
Není skladem

Vypínací oční maska se skládá ze dvou částí, aktivačního fluidu a jednoho páru mrazem sušené masky z mořských řas. Antioxidanty a výživné látky v masce se aktivují při kontaktu s fluidem. Výsledkem je redukce jemných linek, vrásek a otoků kolem očí. Oční okolí zůstává rozjasněné a svěží.

Extrakty z organické okurky, bílého čaje a arniky redukují otoky kolem očí. Řasy a organická aloe vera hydratují a osvěžují. Kyselina hyaluronová vypíná a vyhlazuje.

STEM CELLULAR™ vypínací oční maska je ideální pro všechny typy pleti, obzvláště pro pleť vykazující známky stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. 

Složení bez parabenů, ropy a jejích derivátů, propylen- a butylenglykolu, SLS, pesticidů, ftalátů, umělých barviv či syntetických aromat. Vyrobeno z ingrediencí pocházejících z ekologického zemědělství. Produkty Juice Beauty nejsou testovány na zvířatech.

Activator: Aloe barbadensis (organic aloe juice)*, glycerin† , leuconostoc/radish root ferment filtrate, malus domestica (apple fruit cell culture extract), vitis vinifera (grape fruit cell extract), citrus medica limonum (lemon leaf cell extract), xanthan gum, sodium alginate†, vitis vinifera (grape seed extract), hyaluronic acid†, magnesium ascorbyl phosphate (Vitamin C), cucumis sativus (organic cucumber extract)*, camellia sinensis (organic white tea leaf extract)*, chamomilla recutita (organic chamomile extract)*, lavandula angustifolia (organic lavender extract)*, calendula officinalis (organic marigold flower extract)*, arnica montana (organic arnica flower extract)*
Mask: algin†, cellulose gum, glycerin†, caprylic/capric triglyceride†, citric acid, sorbitol

† = plant derived

* = certified organic ingredient

Odloupněte fólii. Otevřete lahvičku s aktivačním fluidem, nalijte celý její obsah na polštářky oční masky a nechte plně vsáknout. Takto připravenou masku naneste na 10 minut na oblast pod očima a poté odstraňte. Následně použijte STEM CELLULAR™ oční krém proti vráskám.

Přestože je tento produkt vhodný pro každodenní použití, doporučujeme jej aplikovat 1-2x týdně.

Tip Biosophy: Poté, co masku použijete na oblast pod očima, přesuňte ji na nosoretní rýhy, nad horní ret nebo na vrásky mezi obočím.