Přírodní repelent proti hmyzu

350 Kč
S DPH

Přírodní repelent účinně chrání před obtížným hmyzem, zejména před komáry, mouchami, ovády, štěnicemi, blechami, roztoči a klíšťaty. Bez nesmyslné škodlivé chemie, která je v klasických repelentech. Chráněná a zároveň vyživená pokožka díky směsi éterických olejů.

Počet
Skladem

PR
Obsah balení
100 ml

Přírodní komfortní přípravek, který jistě oceníte na cestách, při pobytu v přírodě či pro nerušený spánek na zahraniční dovolené. Eco by Sonya repelent na rozdíl od ostatních konvenčních repelentů obsahuje čistě přírodní ingredience a jeho účinky jsou založené na vyvážené směsi esenciálních olejů, které díky své vůni přirozeně odpuzují hmyz.
Repelent, který odpuzuje otravný hmyz a zároveň vyživuje vaši pokožku.

  • 100% přírodní produkt s certifikací
  • Vhodné pro děti
  • Vyrobeno pouze z organických přírodních složek
  • Chrání a vyživuje pokožku
  • Pro všechny, kterým není jedno co do svého krevního oběhu přes kůži aplikují
  • Vhodný pro tělo i obličej
  • Vhodný pro veganyAloe Barbadensis Leaf Juice, Ethanol (plant derived), Capryl Wheat Bran/Straw Glucosides, Mentha Piperita (Peppermint) oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil*,Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Oil, Fusel Wheat Bran/Straw Glucosides Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate*, Cymbopogon Nardus (Citronellsa) Oil

* Certified Organic
**Natural

Uchovávejte při teplotě do 30°C. Výrobek neobsahuje sluneční ochranu.

Před použitím protřepejte. Nastříkejte přímo na části těla, které chcete mít chráněny nebo aplikujte na komáří štípance. Chcete-li aplikovat na obličej, stříkněte produkt do dlaní a rozetřete. Vyvarujte se kontaktu s očima.