ROZJASŇUJÍCÍ KRÉM PRO OČNÍ OKOLÍ - EYE COMPOST 20ML

1 150 Kč
S DPH

Krém zesvětluje, vyplňuje a pomáhá snižovat výskyt tmavých kruhů a jemných linek kolem očí. 

Počet

Obsah balení
20 ml

Přeplněno vitamínem C! Výtažek z kakadu plum (má nejvyšší obsah vitaminu C!!), spirulina a vitamín C působí současně na rozjasnění a snížení jemných vrásek, zatímco kyselina hyaluronová přitahuje a udržuje hydrataci, která je klíčová. Aplikací pomocí božského Nefritu pomáháte zvyšovat cirkulaci, což vede k plnějšímu mladistvému vzhledu.

Aložení (INCI): AloeBarbadensis ( Aloe Vera ) Leaf Juice*, Glyceryl Stearate**, Coco-Capryle**, Coconut ( Cocos Nuciferal ) Oil*, Cetyl Alcohol ( Vegetable derived )**, Isoamyl Laurate**, Glycerin*, Potassium cetyl phosphate**, Persea Grattissima ( Avocado ) Oil*, Terminalia Ferdiandiana ( Kakadu Plum ) fruit extract**, Sodium Hyaluronate**, Arthrospira Platensis ( Spirulina ) extract**, Silica**, Tocopherol ( Vitamin E )**, Sodium Anisate**, Sodium Levulinate**, Xanthan Gum**, Sodium Phytate**, Aroma ( Blackberry flavour )**

*Certifikované, organické.

**Natural. Uchovávejte při teplotě do 30C. Výrobek neobsahuje sluneční ochranu.

ÚČINKY MASÁŽE OČNÍHO OKOLÍ S NEFRITOVÝM KAMENEM:

- Zvýšení krevního oběhu a přirozenému posílení kolagenu a jasnější pleti.

- Jemné masírování kamenem pomáhá pokožku zjemňovat a zpevňovat.

Tento nádherný krém je vytvořen speciálně pro unavené a namáhané oči, pro osoby, které tráví hodně času v uzavřených místnostech a postrádají tolik klíčovou hydrataci. 

KLÍČOVÉ SLOŽKY:

Bio-aktivní vitamin C z kakadu plum snižuje výskyt jemných vrásek, toto ovoce bylo speciálně vybráno pro svůj výjimečně vysoký obsah vitaminu C a pro-vitaminu A.

Spirulina v kombinaci s vit. C snižuje výskyt tmavých kruhů.

Kyselina Hyaluronová přirozeně zvyšuje hydrataci a drží ji, což je pro zdravou kůži kolem očí klíčové, bez hydratace oční okolí vytrácí svoji přirozenou sílu pružnosti .