Svíčka Smoke & Musk, vel. M

650 Kč
S DPH

Smoke & Musk je charakteristickou vůní a zároveň bestsellerem značky Earl of East. Je směsí jedle, dřevitého kouře a zemité, pižmovité pačuli. Vůně je inspirovaná Kanadou a její divokou přírodou. Vytváří hřejivou a útulnou atmosféru.

Doba hoření: cca 40 hodin

Počet
Na skladě není dostatek produktů

IC-02
Obsah balení
170 ml

Ručně vyráběné svíčky Earl of East London jsou vytvořeny ze sójového vosku a nejkvalitnějších rostlinných vůní a esenciálních olejů. Speciální bavlněné knoty umožňují čisté hoření a rovnoměrný rozptyl vůně. Svíčky jsou dodávány v designových skleničkách z tmavého skla, které vkusně doplní každý interiér.

Péče o svíčku a bezpečnostní pokyny:

Svíčka bude déle a lépe hořet, pokud dodržíte následující doporučení. Při prvním zapálení nechte svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se vosk rozpustil po celé ploše. Před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5 cm, což lze udělat jednoduše tak, že spálený knot uštípnete prsty. Nezapalujte svíčku na dobu delší než 4 hodiny. Sklo může být po delším hoření vekmi horké. Nenechávete vypálit svíčku až na dno, přímý kontakt plamene se sklem může způsobit jeho prasknutí. Nenechávejte hořící svíčku v průvanu, v blízkosti hořlavých materiálů a  v dosahu dětí a zvířat.