Svíčka Shinrin Yoku , Japanese Bathing Line, vel. M

650 Kč
S DPH

Zemitá vůně santalového dřeva, lišejníku a černého pepře. Shinrin Yoku v překladu terapie lesem je vůně, která evokuje zemitou klidnou atmosféru prostředí lesa. Uklidní emoce, sníží stresovou zátěž a posiluje imunitní systém. Svíčka Shinrin Yoku je součástí Japanese Bathing Line inspirované japonskými koupelovými rituály. 

Doba hoření: cca 40 hodin

Počet
Není skladem

Obsah balení
170 ml

Ručně vyráběné svíčky Earl of East London řady Japanese Bathing Line jsou vytvořeny z ne GMO sójového vosku, bavlněných knotů a nejkvalitnějších esenciálních olejů. Speciální bavlněné knoty umožňují čisté hoření a rovnoměrný rozptyl vůně. Svíčky jsou dodávány v designových skleničkách z tmavého skla, které vkusně doplní každý interiér. 

Péče o svíčku a bezpečnostní pokyny:

Svíčka bude déle a lépe hořet, pokud dodržíte následující doporučení. Při prvním zapálení nechte svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se vosk rozpustil po celé ploše. Před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5 cm, což lze udělat jednoduše tak, že spálený knot uštípnete prsty. Nezapalujte svíčku na dobu delší než 4 hodiny. Sklo může být po delším hoření vekmi horké. Nenechávete vypálit svíčku až na dno, přímý kontakt plamene se sklem může způsobit jeho prasknutí. Nenechávejte hořící svíčku v průvanu, v blízkosti hořlavých materiálů a  v dosahu dětí a zvířat.