Svíčka Onsen, Japanese Bathing Line, 300 ml

1 490 Kč
S DPH

Onsen je pojmenování pro japonské horké prameny, ve kterých probíhají koupelové rituály. Vůně Onsen je postavena na tónech máty ekulyptu a mandarinky. Tato vůně vytvoří luxusní uklidňující atmosféru. Svíčka Onsen je součástí Japanese Bathing Line inspirované japonskými koupelovými rituály. Design celé japonské řady dotváří hliněné dózy svíček velikosti 300 ml. 

Doba hoření: cca 60 hodin

Počet
Není skladem

Obsah balení
300 ml

Ručně vyráběné svíčky Earl of East London řady Japanese Bathing Line jsou vytvořeny z ne GMO sójového vosku, bavlněných knotů a nejkvalitnějších esenciálních olejů. Speciální bavlněné knoty umožňují čisté hoření a rovnoměrný rozptyl vůně. Svíčky ve velikosti 300 ml jsou dodávány v designových hliněných dózách, které vkusně doplní interiér. 

Péče o svíčku a bezpečnostní pokyny:

Svíčka bude déle a lépe hořet, pokud dodržíte následující doporučení. Při prvním zapálení nechte svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se vosk rozpustil po celé ploše. Před každým zapálením zkraťte knot na cca 0,5 cm, což lze udělat jednoduše tak, že spálený knot uštípnete prsty. Nezapalujte svíčku na dobu delší než 4 hodiny. Sklo může být po delším hoření vekmi horké. Nenechávete vypálit svíčku až na dno, přímý kontakt plamene se sklem může způsobit jeho prasknutí. Nenechávejte hořící svíčku v průvanu, v blízkosti hořlavých materiálů a  v dosahu dětí a zvířat.